Purina Pro Plan Puppy Large Athletic Chicken 12 kg

880,00

Doprava: 0.00 CZK

Katalogové číslo: 3d7c211c343b Kategorie: Štítek:

Popis

Granule pro psy Purina Pro Plan Puppy Large Athletic Chicken 12 kg

PURINA PRO PLAN Large Puppy Athletic OPTISTART je plnohodnotné krmivo ve formě lahodných křupavých granulí vyvinuté pro nutriční potřeby štěňat velkých plemen atletického typu. Obsahuje speciální komplex živin OPTISTART, který napomáhá zdravému vývoji vašeho štěněte. Zásluhou kvalitních surovin a vysokého podílu kuřecího masa mají tyto granule skvělou chuť a jsou vhodným krmivem i pro březí a kojící feny.

Krmivo PRO PLAN z řady OPTISTART je tím správným základem pro zdravý růst a vývoj vašeho štěněte. Kombinuje všechny důležité živiny, které jsou klíčové pro zdravý vývoj mozku, zraku, imunity i pohybového a trávícího systému. Šetrné a kvalitní zpracování těchto křehkých granulek je navíc zárukou toho, že se do organismu vašeho pejska dostanou všechny živiny v té nejvyužitelnější a nejstravitelnější možné podobě.

Složení

Kuře (19 %), pšenice, dehydrované drůbeží bílkoviny, rýže (9 %), sójová moučka, živočišný tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, kukuřice, sušená řepná dužina, minerální látky, sušená vejce, rybí tuk, sušené mlezivo (0,1 %).

 

Analytické složky

Protein 32,0 %; Obsah tuku 18,0 %; Obsah anorganických látek 7,5 %; Hrubá vláknina 2,0 %.


Výrobce: Purina Pro Plan
EAN:
Doprava: 0.00 CZK
Hmotnost:

Další informace

Značka