NATIVIA ADULT LAMB & RICE 15 kg

1 009,00

Katalogové číslo: 0f6ccf4cf39b Kategorie: Štítek:

Popis

Receptura granulí Nativia Adult Lamb & Rice 15kg respektuje přirozené zákonitosti výživy psa. Granule neobsahují žádné obiloviny, které by mohly zvířátku působit nějaké potíže. Kukuřice, brambory aj. byly nahrazeny pouze kvalitní dietní rýží. Ta svojí stravitelností a profilem aminokyselin tyto tradiční suroviny převyšuje, nezatěžuje organismus a společně s ostatními komponentami výrobku zajistí zdravou výživu psa. Nativia Adult Lamb & Rice obsahuje 65procent bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.
Certifikáty:Na jedné straně je důležité dbát na kvalitu vstupních surovin, ale stejně důležitý je i technologický postup při zpracování jednotlivých komponent. I sebelepší surovina může být znehodnocena nedodržováním technologického postupu výroby. Zárukou kvality výsledných produktů značky Nativia je certifikace výrobce v systému řízení jakosti ISO 9001:2008 a zavedení systému HACCPO výrobci:
Nativia je novou českou značkou v této chvíli krmiv pro psy a kočky, jejíž receptury jsou pečlivě sestavovány na základě dlouholetých zkušeností svých tvůrců. Základní myšlenkou značky je poskytovat zvířatům přirozenou výživu nezatěžující jejich organismus, sledovat světové trendy a aplikovat je v rozumné míře do vývoje nových krmiv.
Podmínkou kvalitního krmiva jsou kvalitní vstupní suroviny, které ovlivňují jeho stravitelnost. Produkty pro psy značky Nativia obsahují až 85 procent bílkovin živočišného původu a svými parametry se tak řadí mezi přední značky na trhu s naprosto perfektním poměrem kvalita/cena.
Granule Nativa si našly jen během roku obrovské množství zákazníků a již teď jsou distribuovány i do zahraničí – na Slovensko, do Polska, Lotyšska a Litvi.

Benefity:
– hypoalergenní receptura
– juka na redukci zápachu
– snadno stravitelné krmivo
– vyvážené omega 3,6 – kyseliny pro zdravou kůži a srst

Složení:
Zrna obilovin a výrobky z nich získané (kvalitní rýže 47procent); Výrobky ze suchozemských zvířat a výrobky z nich získané (kvalitní jehněčí dehydrované maso 26procent, drůbeží tuk 5procent); Hlízy, kořeny a výrobky z nich získané (cukrovarské řízky sušené 5procent, extrakt z čekanky 0,1procent); Minerální látky; Ryby, ostatní vodní živočichové a výrobky z nich získané (lososový olej 0,5procent); Pivovarské kvasnice; Ostatní rostliny, řasy a výrobky z nich získané (juka 0,02procent)

Analytické složky:
Hrubý protein 24procent, hrubé oleje a tuky 11procent, hrubá vláknina 3,5procent, hrubý popel 6,5procent, vápník 0,95procent, fosfor 0,7procent, sodík 0,3procent

Obsah doplňkových látek v 1 kg:
Stopové prvky: Fe 210mg (doplněno síranem železnatým monohydrátem), Cu 15 mg (doplněno síranem měďnatým pentahydrátem), Mn 67 mg (doplněno oxidem manganatým), Zn 159 mg (doplněno oxidem zinečnatým), I 1,1 mg (doplněno jodidem draselným), Co 0,8 mg (doplněno síranem kobaltnatým heptahydrátem), Se 0,25 mg (doplněno seleničitanem sodným)

Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vitamin A 20000 m.j., vitamin D3 2000 m.j., vitamin E (RRR alfatokoferol) 300 mg, kyselina nikotinová 129 mg
Technologické doplňkové látky: antioxidanty, konzervanty
Mikroorganismy: Enterococcus faecium NCIMB 11181 1×109 CFU


Výrobce: Nativia

Další informace

Značka